شما به صورت مهمان هستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد شوید

هتل مجلل درویشی

کشور : ایران
شهر : مشهد
شروع قیمت از


هتل مجلل درویشی براساس معماری کهن چین بسیار شیک و شاهانه اقامتی به سبک چینی را تجربه خواهید کرد.این اتاق در دو طبقه و درای 2 اتاق خواب با یک تخت دونفره و 2 عدد تخت یک نفره و فضای نشیمن و پذیرایی و میز نهار خوری ، کامپیوتر ، LCDبا امکان دسترسی به شبکه های ماهوارهای و دیگر امکانات منحصربفرد گذران لحظات شما را مجلل و متنوع خواهند کرد.       اتاق دوبلکس هند:   طراحی ...
هتل مجلل درویشی
براساس معماری کهن چین بسیار شیک و شاهانه اقامتی به سبک چینی را تجربه خواهید کرد.این اتاق در دو طبقه و درای 2 اتاق خواب با یک تخت دونفره و 2 عدد تخت یک نفره و فضای نشیمن و پذیرایی و میز نهار خوری ، کامپیوتر ، LCDبا امکان دسترسی به شبکه های ماهوارهای و دیگر امکانات منحصربفرد گذران لحظات شما را مجلل و متنوع خواهند کرد.

 
 
 
اتاق دوبلکس هند:
 
طراحی با شکوه و شاهانه برگرفته از معماری اصیل هندوستان زیبایی طاوس را ترسیم میکند.2 اتاق خواب جداگانه در طبقه فوقانی با یک تخت دونفره و 2 تخت یک نفره فضای نشیمن و پذیرایی و میز نهار خوری ، کامپیوتر ، LCDبا امکان دسترسی به شبکه های ماهوارهای و دیگر امکانات منحصر به فرد لحضات فراموش نشدنی و تکرار ناپذیر را فراهم خواهد نمود.
 
 
 
اتاق روم باستان:
 
از سوئیت های جذاب و دیدنی هتل با امکانات منحصر بفرد ،جکوزی و سونای اختصاصی،یک پیانوی شیک و با چشم انداز شیشه ای و پهنه دید گسترده بر شهر مشهد اقامتی منحصر بفرد و خاص را به ارمغان خواهد اورد. طراحی این سوئیت بر گرفته از معماری روم باستان با جلوه ای ویژه و منحصر بفرد تجربه ای متفاوت را ارائه خواهد کرد.
 
 
 
اتاق دوبلکس ایران باستان:
 
زندگی شاهانه به سبک پادشاهان هخامنشی تجربه ای جدید و متنوع خواهد بود ،فضایی باستانی و امکانات مدرن تضادی که رفاه و حس آسایش را برای شما فراهم خواهد کرد.2 اتاق خواب مجزا و فضای نشیمن و میز نهار خوری، 2 سرویس و حمام جدا گانه در طبقه فوقانی و همکف مکانی که لحظات یکتایی را رقم خواهد زد.
 
 
 
اتاق دوبلکس عرب:
 
براساس معماری عربی بسیار شیک و شاهانه اقامتی دلپذیر را تجربه خواهید کرد.این اتاق در دو طبقه و درای 2 اتاق خواب با یک تخت دونفره و 2 عدد تخت یک نفره و فضای نشیمن و پذیرایی و میز نهار خوری ، کامپیوتر ، LCDبا امکان دسترسی به شبکه های ماهوارهای و دیگر امکانات منحصربفرد گذران لحظات شما را مجلل و متنوع خواهند کرد.
 
اتاق دوبلکس مصر:
 
معماری برگرفته از نبوغ معماران مصر باستان ،شکوه و زیبایی این اتاق لحظاتی متنوع و مجلل را برای شما فراهم خواهد آورد،فضای هم کف این اتاق با فضای نشیمن و میز نهار خوری و سرویس و حمام مکان مناسبی جهت گذارن لحظات و فضای فوقانی این اتاق شامل 2 اتاق خواب مجزا و سرویس و حمام جهت استراحت و خواب تعبیه شده است
 
 
 
اتاق دوبلکس ایران اسلامی:
 
فضایی متنوع و برگرفته از معماری اسلامی با رنگ های فیروزهای آرامش و راحتی را به ارمغان خواهد آورد .امکانات کامل ،اتاق خواب های مجزا،فضای نشیمن و میز نهار خوری و سرویس و حمام مجزاراحتی و اسایش را برا خانواده شما فراهم خواهد نمود
 
اتاق بهار:
 
اتاقهای فصل بهار با طراحی برگرفته از فصل بهار و رنگ های شاد و زنده طراوت و شادابی این فصل را یاداور خواهد بود.این اتاقها با امکانات و فضاهای مختلف به اتاقهای استاندارد، اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دستبه بندی شده است ،خدمات متنوع و بسیار خوب پیش بینی شده در این اتاقها موجب تمایز و خاص شدن آن از مجموعه های دیگر خواهد بود.این اتاقها در طبقات 4+الی +7 برج اصلی قرار گرفته است.از جمله امکانات پیش بینی شده در این اتاقها می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
 
 
 
اتاق تابستان:
 
گرمی و سرسبزی و احساس دلنشین فصل تابستان را را می توانید با اقامت در اتاقهای تابستان لمس کرده و گذرای لحظاتی خاص و به یاد ماندنی باشید. طراحی خاص این اتاقها با رنگ های طبیعت آمیخته با گرمای خورشید که یاد آور سرسبزی و باروری میباشد با امکانات بی نظیر احساس آرامش را به شما ارائه خواهد کرد.این اتاقها در طبقات 8+ الی 11+ قرار گرفته که هر طبقه نمادی از فصول فصل تابستان است،ین اتاقها با توجه امکانات و فضای معماری آن و نوع کاربری به اتاقهای استاندارد،اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دسته بندی شده است.

 
اتاق پاییز:
 
تلالو رنگ های طلایی احساس آرامش و دگرگونی را نمایان میکند،اتاقهای طبقات 12+ الی 14+ با معماری خاص و ترکیب رنگهای پائیزی فصل دیگر اتاقها را ارئه می دهد .،این اتاقها با توجه امکانات و فضای معماری آن و نوع کاربری به اتاقهای استاندارد،اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دستبه بندی شده است،امکانات و خدمات این اتاقها شامل موارد ذیل است.
 
اتاق زمستان:
 

تاقهای با ترکیب بندی رنگ های زمستانی احساس پاکی و کمال را یاد آور خواهد بود ترکیبی از رنگهای خاکستری و سفید که مظهر پاکی و صداقت می باشد به این اتاقها جلوه خاصی بخشیده که هرکسی با اقامت در این اتاق ها تجربه احساس متفاوت را درک خواهد کرد. این اتاقها با توجه امکانات و فضای معماری آن و نوع کاربری به اتاقهای استاندارد،اتاق اسپا ،آفیس روم،آفیس سوئیت و رویال سوئیت دستبه بندی شده است.
 
رستوران مرجان:
 
غذاهایی آسیای در فضایی شیک و دلنشین در رستوران مرجان. به طوری که ماهی موجود در استخر سالن را صید میکنید و همان ماهی را سراشپز برای شما اماده میکند
 
 
 
رستوران کویر:
 
 
 
غذاهای سنتی از جای جای ایران با طعم های برگرفته از رسوم متنوع ایرانی
 
 
 
 
تالار شیشه ای:
 
سالن چند منظوره واقع در بالاترین طبقه برج با کاربری چند منظوره
 
 
 
مرکز خرید با باران مصنوعی:
 
وجود فضای تجاری با معماری تاریخی و با معماری دوره ی صفوی و ساختار سنتی و با سقفی که مانند اسمان ابری است و گاهی از ان باران می بارد و با هدف جذب برترین برندهای روز دنیا و بهترین سوغاتهای سراسر شهر مشهد با هدف ارائه خدمات مطلوب به زائرین و مسافران شهر مشهد از نقاط قوت این مجموعه می باشد
 
 
 
خدمات ویژه:
 
بزرگترین هتل آتریوم کشور با سطح شیشه ای و نمای اسپایدار
 
بزرگترین هتل اسپا با امکانات منحصر به فرد در کشور
 
 
 
برگزیده اولین همایش بنای برتر در معماری شهری و معماری داخلی و سازه
 
بزرگترین هتل هوشمند کشور با مجهزترین اتاق ها
 
 
 
برگزید اولین همایش بزرگان صنعت گردشگری
 
مرتفع ترین هتل شرق کشور با معماری منحصر به فرد
 
 
 
اولین هتلداری باند هلیکوپتر جهت مهمانان ویژه در شرق کشور
 
مجهزترین سالن جهت برگزاری کنفرانس های مجازی
 
اولین و بزرگترین سالن چند منظوره شرق کشور
 
 

مارینا

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/10

شمس قشم

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/10

پانیذ

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/1

جام جم

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/1

سارا

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/10

شایان

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/10

المپیک

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/1

شباویز

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/10

هتل هلیا

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1392/11/1

هتل قصر طلایی | GHASR TALAEE HOTEL

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/12

هتل قصر الماس مشهد

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/12

خلیج فارس قشم

شروع قیمت از


بروزرسانی : 1396/7/1

هنوز دیدگاهی برای این تور ثبت نشده است.
شما اولین دیدگاه را ثبت نمایید


نوشتن سوال یا دیدگاه

استفاده از مطالب وب سایت فقط با کسب اجاز کتبی از مدیریت سایت مجاز می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
کليه حقوق اين سايت متعلق به تورمن می باشد | 1392-1394
طراحی سایت : گروه وبین